Hľadáte vhodný darček pre muža? Pod stromčekom môže nájsť aj toto...

25.11.2016 08:16
Vianoce, rodina, radosť
Hľadáte darčeky pre mužov? Možno vám niektoré z nich poradíme. Autor:

Každému mužovi auto kúpiť nemôžete, aj keď by si ho všetci "chlapi" želali. Ale aj pre nich sa dajú vybrať darčeky, a nemusia to byť len papuče. Stačí sa len poobzerať...

Manzetove gombiky Tateossian London
Manžetové gombíky svetoznámej značky Tateossian London. Autor: archív značky

Manžetové gombíky

Manžetové gombíky svetoznámej značky Tateossian London s neuveriteľným dizajnom v podobe osadeného hodinkového strojčeka. Limitovaná edícia.
Cena: 245 €

Hodvábne kravaty Penrose
Hodvábne kravaty Penrose Autor: archív značky

Hodvábne kravaty Penrose

Sú tkané podľa princípov najlepších britských tradícií výroby, aby sa dosiahla najvyššia úroveň kvality. Hodváb, z ktorého sú kravaty vyrobené, je tkaný na tradičných žakárových strojoch. Viazanka je vystužená vlnenou podšívkou.
Cena: 119 €

Elektronický priezor GOTU +5
Elektronický priezor GOTU +5 Autor: archív značky

Elektronický priezor GOTU +5

LCD display 3,5" TFT, napájanie priezoru – 4 ks batérií AA, využíva systém infrakamery, obsahuje 2 GB kartu na záznamy – jednoduchý prenos záznamu.
Cena: 134,98 €

Spodná bielizeň Björn Börg.
Spodná bielizeň Björn Börg. Autor: archív značky

Spodná bielizeň Björn Börg

Odvážne dizajny a pohodlie v kombinácii s 95 percentami bavlny a piatimi percentami elastanu. Vhodný tip na vianočný darček pre vašu polovičku.

Ručné vyrábané perá z kolekcie Souverän
Ručné vyrábané perá z kolekcie Souverän Autor: archív značky

Ručné vyrábané perá

Prichádza kolekcia Souverän, ktorá sa zrodila v roku 1950. Výroba pier Souverän je náročná, pretože každý jeden komponent pera sa spracováva ručne. Telo pera sa upravuje v mnohých krokoch – tvaruje, brúsi a reže diamantom, kým sa dostane do finálneho pruhovaného tvaru. Charakteristické dvojité spony v zadnej časti a na viečku sú integrované do materiálu s vysokou presnosťou, aby sa dosiahol prakticky hladký prechod medzi materiálmi. Ďalším komponentom je ručne robený hrot zo 14-karátového zlata, zakončený irídiovou špičkou s najvyššou odolnosťou.
Cena: od 295 €

Kožené puzdro na kreditné karty od
	talianskej firmy FeFé.
Kožené puzdro na kreditné karty od talianskej firmy FeFé. Autor: archív značky

Kožené puzdro na kreditné karty

Neprehliadnuteľné kožené puzdro na kreditné karty od talianskej firmy FeFé. Elegantný ručne vyrobený obal zo safiánovej kože ukryje 6 kreditných kariet. V strede puzdra sa nachádza priestor na poskladané bankovky.
Cena: 75 €

Pánsky set Sothys
Pánsky set Sothys Autor: archív značky

Pánsky set kozmetiky

Značka Sothys nezabúda ani na pánov a pripravila pre nich akciu v zložení: Čistiaci gél na vlasy a telo (200 ml), Roll-on na očné kontúry (15 ml), Denný čistič na tvár (50 ml), Protistarnúci hydratačný fluid (15 ml) a Upokojujúci balzám po holení (15 ml). Viac na www.sothys.sk
Cena: 69 €

Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished
Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished Autor: archív značky

Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished

Novinka z dielne najpredávanejšej whiskey na Slovensku
Na sviatočný stôl prináša značka Tullamore D.E.W. zaujímavú novinku. Ako napovedá jej názov, ide o írsku whiskey, ktorej dozrievanie posledné 3 – 4 mesiace finišovalo v dubových sudoch po jablčnom cideri. Takže jej vôňa je svieža, cítiť v nej zelené jablká a sladký slad. Chuť je jemná, ale výrazná. Charakterizuje ju rovnováha dubu, krémového sladu a tónov sladkých čerstvých jabĺk. Má ľahké telo s ovocným charakterom. Tullamore D.E.W. Cider Cask sa vo svete predáva výhradne v duty free shopoch. Česká republika a Slovensko sú jediné trhy, kde je tento nápoj možné kúpiť aj v bežnom predaji – v sieti predajní Metro, vybraných baroch a v e-shopoch.
Začiatok predaja: december 2016

Bunda Gaastra Newport
Bunda Gaastra Newport Autor: archív značky

Bunda Gaastra Newport

Predstavujeme vám bundu Newport, ktorá je v hodná do nepriaznivého počasia. Ochráni vás pred snehom, dažďom a vetrom. Je vyrobená z GORA-TEX® materiálov, mali by zabezpečiť vaše pohodlie a jej všestrannosť v každom dobrodružstve.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#muži #Vianoce #darček #tipy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku